Kırşehir Haber Vakti

AK PARTİ İL BAŞKANI ÜNSAL: “6+1 ŞER İTTİFAKI YALAN VE DEDİKODU SİYASETİNE DEVAM ETSİN, HÜKÜMET KONAĞI EN KISA ZAMANDA YAPILACAK!”

AK PARTİ İL BAŞKANI ÜNSAL: “6+1 ŞER İTTİFAKI YALAN VE DEDİKODU SİYASETİNE DEVAM ETSİN, HÜKÜMET KONAĞI EN KISA ZAMANDA YAPILACAK!”
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
485 Okundu
10 Mart 2022 - 16:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal Hükümet Konağı inşaatı ile ilgili Il Başkanlığı binasinda basın toplantısı düzenledi.

Kırşehir için dedikodu üretmekten başka bir is yapmayan Chp ve peşine takılan minik ortaklarının manipüle, yalan ve yanıltıcı siyasetlerinin Kırşehir’e zarar verdiğini dile getiren Başkan Ünsal basın açıklamasının tamamında şu ifadelerde bulundu;

” Kıymetli Basın Mensubu arkadaşlarımız.

Öncelikle hepinize hoşgeldiniz diyor hepinizi sevgiyle muhabbetle selamlıyorum.

Sizlere ve sizin aracılığınız ile Tüm vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyorum.

Bu küçük ama manevi iklimi büyük şehir 20 yıldır güvenin istikrarın adı Ak Parti ve Cumhurbaşkanımızın yanında dim dik durmuş bir şehirdir.

Kırşehir 20 yılda Ulaşımdan sağlığa eğitime, kültürden tarıma yaklaşık 15 Milyar Hükümet yatırımı alan bir şehir olmuştur.

Geçtiğimiz 28 Şubatta bir araya gelen 6 + 1 şer ittifakı, ülke genelinde hükümetimizin yapmış olduğu tüm icraat ve hizmetlere leke sürmek adına siyasi cambazlık yapmaya devam ediyor.

Bunun bir örneğini bugün şehrimizde yaşıyoruz.  Dün sosyal medyada CHP Kırşehir il Başkanlığı’nın  öncülüğünde minik ortaklarının da katılımı ile basın açıklaması yapacağı konusunda paylaşımlarını gördük.

Siz değerli basın mensuplarını ve kıymetli Kırşehirli hemşehrilerimizi doğru bilgilendirmek adına şu an bu basın toplantısını düzenliyoruz.

Hepimizin bildiği gibi  eski hükümet binamızın yerine; geleceğimizin teminatı gençlerimizi daha güzel bir geleceğe hazırlamak adına gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak Gençlik Merkezi ve Yurt İnşaatı devam ediyordu.

İl başkanlığı görevini devraldıktan sonra vatandaşlarımız ve esnaflarımızla bir araya gelip istek ve taleplerini dinledik.

Kamuoyunda, hali hazırda devam eden bu inşaatın hükümet binası olarak yapılması istendiği konusundaki talepleri, Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilettik.

Kendileri bizim bu talebimizin yerinde olduğunu belirtip ivedi bir şekilde inşaatın hükümet binası olarak yapılmasının talimatını verdi.

Cumhurbaşkanımızla yaptığımız görüşmenin ardından bu konuyla ilgili bir basın açıklaması yaparak,Kırşehir kamuoyunu bilgilendirip şehrimize kazandırılacak bu önemli projenin takipçisi olacağımızı bildirmiştik.

Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve İçişleri Bakanlıklarımız bu konu üzerine çalışma başlatmıştı.

Bakanlıklarımızın yaptığı çalışmalar sonucunda ihale ve devir teslim sürecinde vakit kaybetmemek adına, projede Hükümet Binasına uygun şekilde değişikliler yapılarak inşaatı Gençlik Spor Bakanlığının bitireceği ve İçişleri Bakanlığı’na Hükümet Binası olarak tesliminin yapılacağı kararlaştırılmıştır.

Siyasi cambazlık yapan CHP ve minik ortaklarına bir mesajımız var.

20 yıldır AK PARTİ ailesi olarak milletimizden aldığımız yetki ile milletimize en güzel hizmetleri en iyi şekilde yapmaya gayret ettik ve edeceğiz.

Biz 20 yıldır bu şehre gönül verdik yaptığımız her işte gönlümüzü ve samimiyetimizi ortaya koyduk. Milletimizin istekleri her zaman önceliğimiz olmuştur.

Memleket işi gönül işi dedik.. Gönlü memleket olmayandan başarı beklenmez..

3 yıl önce hemşehrilerimizden yetki alarak bu şehri beraber yöneteceğiz diyen ve 70 proje açıklayan CHP Belediyesi ve minik ortakları bırakın 70 projeyi bu güne kadar bu kadim şehre bir çivi dahi çakmadılar.

Bu Kadim şehir kendi aralarında koltuk kavgasına düşen beceriksiz yönetimi haketmiyor. 6+1 birbirine benzemeyen şer ittifakı her zaman olduğu gibi yine yalan dolan ve algı peşinde…

Kırşehir Halkı gerçekleri biliyor. Dün olduğu gibi bu günde yaparsa yine AK Parti yapar.

Tüm dünyanın ve ülkemizin zor süreçten geçtiği bu günlerde basınımızı sivil toplum kuruluşlarını kendi kirli siyasi hesaplarına yalanlarına ortak eden ve kamuoyunu bu yalanları ile meşgül edenlere buradan bir mesajımız var.

Şirin şehrimiz Kırşehir hükümet binasına en kısa zamanda kavuşacaktır.

Biz 2023 hedeflerimize Cumhur ittifakımız ile birlikte çalışmalarımıza ilk günkü aşkla  ilk günkü heyecanla hız kesmeden devam ediyoruz.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ile birlikte Şehrimize en güzel hizmetleri yapmaya devam ediyoruz. AK Parti ailesini yıpratmaya çalışan bu zihniyetlere hiçbir zaman müsade etmedik etmeyeceğiz.

Kamuoyuna saygılarımızla.. “

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla