Kırşehir Haber Vakti

İLHAN:VATANDAŞA VAAT ETTİLER AMA YAPMADILAR

İLHAN:VATANDAŞA VAAT ETTİLER AMA YAPMADILAR
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
274 Okundu
18 Mayıs 2022 - 10:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan Türkiye Büyük Millet Meclisinde söz alarak Kırşehir’ de son yıllarda yapılmayan devlet yatırımlarını gündeme getirdi.

Kırşehir’ in son yıllarda kamu yatırımlarından yararlanamamasını AK Partili bazı milletvekillerinin basiretsizliğine bağlayan İlhan, son 20 yıldır civar illerde gözle görülür gelişmeler olurken ilimiz Kırşehir’ in kamu yatırımlarından olması gerekenin çok altında faydalandığını belirtti.

TBMM genel kurulunda konuşan İlhan şu ifadelerle Ak Partili Mustafa Kendirli ve eski Milletvekillerine yüklendi;

‘’ İl özel idaresinin, Sağlık Bakanlığının, diğer kamu kurum ve kuruluşlarının web sitelerine bakarsanız, Kırşehir için mevcut planlanan veya devam eden kamu yatırımlarının hiç de bitecek gibi görünmediğine tanık olacaksınız.

Buradan tüm milletvekillerine ve tüm Türkiye’ye açıklamak istiyorum: Kırşehir’in çevre yolu yok, çok ihtiyaç olmasına rağmen ikinci bir hastanesi yok, yeni bir şehir stadı veya kapalı spor salonu yok, tren yolu yok, otoyolu yok, kamu hizmetlerinin bir arada olduğu bir hükûmet binası bile yok.

Yani bir şehirde olması gereken temel devlet yatırımları maalesef yok. Kırşehir, Türkiye’nin kalbinde kaderine terk edilmiş bir Anadolu şehri olarak durmaktadır. Ama Kırşehirliler müsterih olsunlar, iktidarımızda bu sorunları kesinlikle çözeceğiz diyorum, Genel kurulu saygıyla selamlıyorum.’’

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla