Kırşehir Haber Vakti

KANDEMİR: ENERJİSİ YÜKSEK BİR TEŞKİLAT GÖRDÜM

KANDEMİR: ENERJİSİ YÜKSEK BİR TEŞKİLAT GÖRDÜM
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
485 Okundu
24 Şubat 2022 - 10:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Kırşehir Teşkilatı ile buluştu.

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında gerçekleşen 2023 öncesi izlenecek yol haritası, yapılmış ve yapılacak olan çalışmaların değerlendirildiği toplantıya Antalya Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Av. Mustafa Köse, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Teşkilat İl Koordinatörü Müşerref Pervin Tuba Durgut, Teşkilat İl Koordinatörü Halise Çiftçi, İl Başkanı Seher Ünsal, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ile üç kademe ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal “Biz büyük bir aileyiz. Kardeşliğin birliğin ve beraberliğin LİDERE olan sadakatin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Büyük AK Parti ailesinin en önemli özelliği gönül bağıyla birbirine bağlı olmaları, birlik ve bütünlüğünü her şeyin üzerinde tutmasıdır. Bu mücadelede kişisel hesaplara, senlik, benlik çekişmesine yer yoktur. Her bir arkadaşımız milletimizin, omuzlarımıza yüklediği kutsal emanetin aynı derecede sahibi, sorumlusu, takipçisidir. Şehrimizi ve ülkemizi 2023-2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz AŞK’la çalışan bir Lider izinde yürüyen bir teşkilat var. Aşkınan çalışan yorulmaz, yorulmayacağız.” Dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir “Hem teşkilat hem de saha çalışmalarımızı değerlendirmek için bugün Kırşehir’deyiz.

Kırşehir 3 Kademe İl Yönetimimizle bir araya geldik. Yönetim kurulu üyelerimizle teşkilat çalışmalarımızı ve gündemi değerlendirdiğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İl Başkanımız Seher Ünsal nezdinde tüm Kırşehir teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Kırşehir’in gönlümüzde ayrı bir yeri var. Enerjisi yüksek bir teşkilat gördüm.“ dedi.

Toplantının kapanış konuşmasını yapan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal “İlimize ziyaretlerinden ve bizlere her zaman desteklerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir ve beraberindeki heyete şahsım, teşkilatım ve şehrim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla