Kırşehir Haber Vakti

KIRŞEHİR’İN TANINAN İSMLERİNDEN ZÜLFİKAR KARAKILIÇ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

KIRŞEHİR’İN TANINAN İSMLERİNDEN ZÜLFİKAR KARAKILIÇ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Okundu
28 Kasım 2022 - 0:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir’in ve Kırşehirspor’luların yakından tanıdığı Körpinar köyünden Zülfikar Karakılıç, Ziraat Odası seçimlerinde delege adayı olduğunu açıkladı.

Ziraat Odası Seçimlerinde delege adayı olduğunu söyleyen ve Haber sitemize konuşan Karakılıç şunları söyledi;

“ Bildiğiniz gibi önümüzdeki günlerde Kırşehir Ziraat Odası’nın belirleyeceği seçim takvimine göre delege seçimleri yapılacaktır. Kırşehir merkeze bağlı belli köy ve mahallerde Ziraat Odaları Kanunu ve Yönetmeliğine uygun her seçim bölgesinde çiftçilerimizin katılımıyla delegeler belirlenecektir. Sizlerin aracılığıyla yapılacak olan delege seçimlerinde merkeze bağlı köyüm Körpinar’ dan aday olduğumu açıklamak istiyorum. Ailem ve kendim bizzat çiftçilikle uğraşıyorum. Bu nedenle çiftçilerimizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Çiftçilerimizin sorunlarına çözüm üretmek aynı zamanda Ziraat Odasında çiftçimizi, köyümü en iyi şekilde temsil etmek için çiftçilerimizin desteğini bekliyorum. Bu vesileyle Kırşehir’de ki tüm delege adayı arkadaşlarıma başarılar diler, seçim sonuçlarının çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ederim. ”

Ziraat Odası Başkanlığını, 2019 Şubat ayında yapılan seçimlerde mevcut başkan Bekir Tan’ a karşı 2 oyun geçersiz sayıldığı 68 delegeden 34’ünün oyunu alarak kazanan Sinan Purcu yürütmekte. Kırşehirde Ziraat Odası Genel Kurulu’nun delege seçimlerinden sonra 2023 Şubat ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla