Kırşehir Haber Vakti

STK ÇALIŞTAYINDAN KENDİRLİ’YE SİTEM DOLU SÖZLER

STK ÇALIŞTAYINDAN KENDİRLİ’YE SİTEM DOLU SÖZLER
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
592 Okundu
13 Mart 2021 - 2:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir’de şehrin gündeminde olan konuları degerlendirmek ve sorunlara da çözüm bulmak amacı ile düzenlenen STK Çalıştayından Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli’ ye sitem dolu açıklama geldi.

Kırşehir STK Çalıştayının 3 üncüsü bugün  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı binasında yapıldı. Toplantıya davet edilen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu katılım sağlarken, daha öncede çalıştay planlayıcıları tarafından davet edildiği halde çeşitli mazeretlerle çalıştaya katılım sağlamadığı iddia edilen Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirlinin toplantıya yine gelmediği ifade edildi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz,  Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu, Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, S.S. Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Muzaffer Tekeli ve Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen çalıştay sonrası STK başkanları kamuoyuna bir açıklama yayınladı.

Kamuoyonu bilgilendirme başlığı ile yapılan yazılı açıklama da;

” Sivil Toplum Kuruşları Başkanları Çalıştayımız kapsamında gerçekleştirilen toplantılar devam etmekte olup, 12/03/2021 tarihinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz,  Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu, Kırşehir Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve S.S. Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Muzaffer Tekeli’nin katılımı ile Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül ve S.S. Pancar Ekiciler Kooperatifi Başkanı Muzaffer Tekeli tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Sayın Mustafa Kendirli ilk iki çalıştayımızda alınan kararlar ve gündem maddelerini görüşmek üzere kendilerini toplantımıza davet etmiştir. Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Ekicioğlu’nun katılım sağladığı toplantıya Sayın Milletvekilimiz katılmamıştır.

05/03/2021 tarihinde Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına aile dostunun sağlık sebeplerini gerekçe göstererek katılmayan fakat bir sonraki toplantıya katılım sağlayacağını  bildiren Sayın Milletvekilimizin yine toplantıya iştirak etmemesi çalıştayımız da bulunan STK Başkanlarımız tarafından üzüntü ile karşılanmıştır. Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Sayın Mustafa KENDİRLİ kendisi gibi seçimle göreve gelmiş şehrimizin en büyük STK Başkanlarının davetine icabet etmemesi ve Kırşehir’in sorunlarının masaya yatırılıp çözümlemek amacıyla bir araya gelinen toplantıya teşrif etmemeleri Ahiliğin ruhuna yakışmadığı, çalıştaya katılım sağlayan başkanlar tarafından dile getirilmiştir. ” ifadelerine yer verildi.


REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla