Kırşehir Haber Vakti

TARIM İL MÜDÜRÜ SEÇEN, MAKAM ODASINDA ÇİFTCİLERİ BEKLEMEDİ ONLARIN AYAĞINA GİTTİ

TARIM İL MÜDÜRÜ SEÇEN, MAKAM ODASINDA ÇİFTCİLERİ BEKLEMEDİ ONLARIN AYAĞINA GİTTİ
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
1.080 Okundu
08 Ocak 2022 - 23:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Duran Seçen mesai mefhumu dinlemeden köylerde tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerle buluşuyor.

Göreve başladığı günden beri mesai saati ve mesai dışında Kırşehir’ de üretimde bulunan çiftçilerle buluşan Tarım İl Müdürü Duran Seçen il genelinde başlatmış olduğu akşam ziyaretlerine devam ediyor.Bu kapsamda İl Tarım ve Orman Müdürü Duran Seçen ve ekibi, İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karabulak, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Abbas Çelebi, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Murat Bektaş, Gıda ve Yem Şube Müdürü Mehmet Güzeltaş, İdari Mali İşler Şube Müdürü Yasin Ata, Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Alt Yapı Şube Müdürü Ersin Öğülmüş Boztepe İlçe Tarım ve Orman Müdürü Cem Emirzeoglu ile birlikte Boztepe İlçesine bağlı Hatunoglu köyünü ziyaret etti.Ziyarete Boztepe Ziraat Odası Başkanı Osman Yayla, Hatunoglu Köy Muhtarı Serhat Karakamış, Yenidoganlı Köyü Muhtarı Sinan Koç, Eskidoganlı Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk, Üçkuyu köyü muhtarı Nâzım Yeltekin, Harmanaltı Köyü Muhtarı Cahit Dadalı ve çok sayıda çiftçi katıldı.

Yapılan toplantıda bölge tarım ve hayvancılığı üzerine sohbet edilirken gelecekte yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonrası konuşan İl Müdürü Duran Seçen “ İl genelinde vatandaşlarımızı ziyaretlerimiz devam ediyor. Gerek muhtarlarımız gerekse üreticilerimiz ile sürekli iştişare halindeyiz. Onların gelmesini beklemeden acaba ne yapabiliriz diye biz onların yanına geliyoruz. Sonuçta tarımsal üretimin en önemli ayağı üreticilerimizdir. Onlara hizmet etmek sorunlarını çözmek bizim asli görevimizdir” dedi.Ziyaret hakkında konuşan Boztepe Ziraat Odası Başkanı Osman Yayla “ İl Müdürümüzün ve idarecilerimizin bu saatte bizlerle bir arada olması çiftçilerimiz ve bizim açımızdan oldukça önemli. Bu zor günleri hep beraber el ele vererek atlatacağız” dedi.

Köyde yaşayan üreticilerin Tarım İl Müdürlüğü yetkililerinin ziyaretinden oldukça memnun olduğu gözlenirken çiftçiler dertlerini birinci ağızdan anlatmanın kendileri için oldukça önemli olduğunu söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

0
Would love your thoughts, please comment.x
Araç çubuğuna atla